Dziś nasz ośrodek został zaproszony przez hajnowski OSIR i Park Wodny na imprezę rekreacyjno-sportową w wodzie z udziałem osób niepełnosprawnych. Spotkanie przebiegało we wspaniałej atmosferze. Była rywalizacja wśród wielu dyscyplin wodnych, gier i zabaw jak i wyścigów sprawnościowych. Dziękujemy organizatorom za tak przyjemne spotkanie i liczymy na kolejne zaproszenie za rok! 💪😀💦🌊🫧💦
Dzisiaj odbyło się spotkanie z mieszkańcami Prawosławnego Domu Opieki Społecznej „Samarytanin” . Wspólnie dziergaliśmy na paluszkach ozdobne „zamotki” (naszyjniki). Znaleźliśmy również czas na wspólne rozmowy przy herbacie i słodkim poczęstunku. Spotkanie minęło nam błyskawicznie a rozmowom nie było końca 😍🥰📿