Dziś w Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Hajnówce odbyło się spotkanie integracyjne z udziałem gospodarzy, uczestników Warsztat Terapii Zajęciowej w Hajnówce oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Hajnówce ![]()
Celem wydarzenia była integracja oraz wspólne, twórcze spędzenie czasu ![]()
![]()
Uczestnicy wykonywali walentynkową ramkę do zdjęć, które sprawiły im wiele radości i pozwoliły na rozwijanie kreatywności![]()
![]()








