Warsztaty przebiegały w bardzo miłej i twórczej atmosferze, a efekty pracy uczestników zachwycały pomysłowością i wiosennym klimatem. Była to doskonała okazja do integracji, wymiany doświadczeń oraz spędzenia czasu w otoczeniu natury.



Gościnnie w wydarzeniu uczestniczył również Uniwersytet Trzeciego Wieku, co dodatkowo wzbogaciło spotkanie i stworzyło przestrzeń do międzypokoleniowej współpracy. 

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i inspirujące warsztaty! 











