Dzisiejsze spotkanie z przedstawicielami Policji na temat zasad bezpiecznego udziału w ruchu drogowym pieszych oraz kierowców wszelkiego rodzaju pojazdów poszerzyło nasza wiedzę zarówno o grożących nam niebezpieczeństwach, jak i uświadomiło, iż my sami powinniśmy stać się odpowiedzialnymi użytkownikami dróg i ścieżek rowerowych. Bardzo dziękujemy!

Przewijanie do góry