Nasza reprezentantka Magdalena wzięła dziś udział w Konkursie Poezji Religijnej poświęconym pamięci Ks. Prałata Mariana Świerszczyńskiego . Po południu otrzymaliśmy telefon, iż została nagrodzona-wyniki w niedzielę!
Przewijanie do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.