Nasza reprezentantka Magdalena wzięła dziś udział w Konkursie Poezji Religijnej poświęconym pamięci Ks. Prałata Mariana Świerszczyńskiego . Po południu otrzymaliśmy telefon, iż została nagrodzona-wyniki w niedzielę!

Przewijanie do góry