Powstały wyjątkowe prace, a atmosfera była pełna radości, uśmiechu i zaangażowania. Warsztaty bardzo spodobały się uczestnikom, którzy z entuzjazmem odkrywali tajniki tej sztuki rękodzielniczej. Serdecznie dziękujemy Pani Annie za wspaniale poprowadzone zajęcia i już z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie! 


















