Nasi podopieczni mieli dziś wspaniałą okazję odwiedzić Nadleśnictwo Hajnówka, Lasy Państwowe i wziąć udział w akcji „Sadzimy razem z naturą”. Otrzymaliśmy drzewka, które już wkrótce ozdobią nasze podwórka i będą przypominać o tym wyjątkowym dniu.
Podczas spotkania uczestniczyliśmy także w ciekawym wykładzie na temat zmian klimatycznych oraz obiegu wody w przyrodzie. Na zakończenie czekało na nas wspólne ognisko z kiełbaskami. To był dzień pełen wiedzy, radości i bliskości z naturą!
Przewijanie do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.