4.12.2016r. Wigilia w Klubie „Dąb”.
Nasi przedstawiciele w osobach Pani Ireny, Pana Stanisława, Pana Piotrka i Pana Witolda zostali zaproszeni do udziału w spotkaniu […]
Nasi przedstawiciele w osobach Pani Ireny, Pana Stanisława, Pana Piotrka i Pana Witolda zostali zaproszeni do udziału w spotkaniu […]
Z okazji Dnia Wolontariusza obchodzonego z inicjatywy Pani Ireny Ignatowicz, pracownika LO nr II oraz opiekuna Koła Wolontariusza, delegacja z
Pod czujnym okiem Pani Ireny Panie i Panowie czynili w pracowni mozolne przygotowania do zbliżającego się przeglądu sztuki nieprofesjonalnej
Od kilku lat w naszym Domu organizujemy spotkania z okazji Święta Pracowników Pomocy Społecznej
Po długich poszukiwaniach właściwego repertuaru zdecydowaliśmy się obejrzeć graną w tym teatrze już od ćwierćwiecza – przez tego samego
Występ miał miejsce w ramach przeglądu twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych organizowanego przez WTZ w Nowej Woli. Laureatem konkursu został Jan
Przed Dniem Wszystkich Świętych wspominaliśmy tych naszych podopiecznych, którzy juz odeszli od nas na zawsze, pod południu zaś udaliśmy się
Pani Irena Kowalczuk zorganizowała nam spotkanie z kosmetyczką,która naszym podopiecznym przybliżyła tajniki dbania o urodę. Zainteresowanie tematem okazały jednak wyłącznie
Nasza delegacja w osobach Dyrektora Środowiskowego Domu Samopomocy w Hajnówce Zenaidy Kiendyś, Stanisława Wereszczyńskiego i Marcina Andrzejewskiego wzięła udział w